Eric Saade Source
Doborodšli na Eric Saade Source forum,prvi balkanski forum o ovome mladome i talentiranom pjevaču Ericu Saadeu!

Forum je prvenstveno napravljen kao podrška Ericu,te da se skupi što više fanova na jednom mjestu!
Na forumu možete pronaći dowloade njegovih pjesama,novosti,ankete,diskusije te bogatu galeriju!
Isto tako,imamo razne forumske igrice,chat,zabavu te ekstra ekipu^^
Registrirjate se jer naforumu vas očekuje mnogo zabave!


Join the forum, it's quick and easy

Eric Saade Source
Doborodšli na Eric Saade Source forum,prvi balkanski forum o ovome mladome i talentiranom pjevaču Ericu Saadeu!

Forum je prvenstveno napravljen kao podrška Ericu,te da se skupi što više fanova na jednom mjestu!
Na forumu možete pronaći dowloade njegovih pjesama,novosti,ankete,diskusije te bogatu galeriju!
Isto tako,imamo razne forumske igrice,chat,zabavu te ekstra ekipu^^
Registrirjate se jer naforumu vas očekuje mnogo zabave!
Eric Saade Source
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi i najbolji forum o Svedkom pevacu Ericu Saade


You are not connected. Please login or register

Da li biste s njim otpevali pesmu?

+10
Dark_Ritual.
Bring.Me.That.Horizon
AlexXandra ^^
Not.Perfect ♥
Eric.My.Angel.
M'HellCat.E♥
mitzy
ßloodyßarbie
llili
Nate Archibald
14 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Da li biste s njim otpevali pesmu? Fri Jun 10, 2011 11:02 am

Nate Archibald

Nate Archibald
Admin
Admin

Pa?

http://bruno-mars.great-forum.com

2Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Mon Jun 13, 2011 5:33 am

llili

llili
For you,Eric is just a manboy
For you,Eric is just a manboy

Naravno da bih volela ^_^ ali mislim da ne bih mogla zato sto bih se onesvestila od srece Very Happy

3Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Mon Jun 13, 2011 5:36 am

Nate Archibald

Nate Archibald
Admin
Admin

Naravno...

http://bruno-mars.great-forum.com

4Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Mon Jun 13, 2011 5:42 am

ßloodyßarbie

ßloodyßarbie
Admin
Admin

Mislim da bi se samo osramtoila,XD

5Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Mon Jun 13, 2011 11:17 am

mitzy

mitzy
For you,Eric is just a manboy
For you,Eric is just a manboy

flawlessbrunette♥️ (citat):Mislim da bi se samo osramtoila,XD
Bas to,mada volela bih Smile

https://www.facebook.com/home.php?react=1299708592%3Aa55e4d883a62

6Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Mon Jun 13, 2011 11:19 am

M'HellCat.E♥

M'HellCat.E♥
Admin
Admin

Volela bih,ali mislim da je grozna ideja posto ja nisam neka pevacica

https://ericsaade.bosnianforum.com

7Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Mon Jun 13, 2011 12:24 pm

Nate Archibald

Nate Archibald
Admin
Admin

Ja odlicno pevam, tako da bismo se super uklopili....

http://bruno-mars.great-forum.com

8Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Tue Jun 14, 2011 12:42 am

Eric.My.Angel.

Eric.My.Angel.
Mod
Mod

Kakvo je to pitanje? Very Happy

Ko to jos ne bi voleo :p

9Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Tue Jun 14, 2011 10:11 pm

Not.Perfect ♥

Not.Perfect ♥
Vip clan
Vip clan

Slažem se.

10Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Wed Jun 15, 2011 4:12 am

AlexXandra ^^

AlexXandra ^^
For you,Eric is just a manboy
For you,Eric is just a manboy

Ne znam ja da pevam Razz

11Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Wed Jun 15, 2011 8:17 am

Bring.Me.That.Horizon

Bring.Me.That.Horizon
Mod
Mod

pa eto, ja fino pjevam

msm da bi Very Happy

12Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Fri Jun 17, 2011 8:09 pm

Dark_Ritual.

Dark_Ritual.
Vip clan
Vip clan

Ne verujem,ne pevam lepo.

13Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Sat Jun 25, 2011 6:25 pm

Daxx.

Daxx.
Dizajner
Dizajner

Da. <3

14Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Sat Jul 02, 2011 7:24 am

EricSaade

EricSaade
For you,Eric is just a manboy
For you,Eric is just a manboy

Slazem se osramotila bi se ali bi voljela...Very Happy

15Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Fri Aug 19, 2011 9:09 pm

...<3.Eric~Saade.<3...

...<3.Eric~Saade.<3...
Vip clan
Vip clan

♥ Eric ★ Saade ♥ (citat):Volela bih,ali mislim da je grozna ideja posto ja nisam neka pevacica

E bas tako. Ja bih mogla da izvucem Popular i Break of Dawn, ali ostale... Tesko.

16Da li biste s njim otpevali pesmu? Empty Re: Da li biste s njim otpevali pesmu? Sat Aug 20, 2011 10:39 am

¤ºJustlenaº¤

¤ºJustlenaº¤
Vip clan
Vip clan

Mogal bih koju god. :DDD

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu